A.M. Mkai Eufonia "Amy"

 

Pohlaví:                    Fena

Datum narození:       27. 5. 2008

Místo narození:        Jičín, CHS Eufonia  

Chovatel:                 Mrzenová Eva

Majitel:                   Fišerová Monika

Jméno matky:          Alisa z Vrcholku Krkonoš

Jméno otce:            Mkai Leoridge (PL)

Barva:                     pšeničná

Standardní

Klub:                       Klub chovatelů rhodeských ridgebacků www.kchrr.com/

 

OAmy:   

Amy jsme si pořizovali vysloveně jako přítele do rodiny. Máme za sebou několik úspěšných výstav. Úplně nejraději trávíme čas procházkami, Amy miluje jízdu autem, často jezdíme na výlety, nejraději do hor a Českého ráje. Jezdíme na cvičák, kde jsme se učili základní poslušnost, v nejbližší době chceme udělat zkoušku ZOP. Na cvičáku jsme si také vyzkoušely stopu a základy agility.

Amy má ráda společnost lidí, zvlášť, když může být středem pozornosti .-) Amy s námi navštěvuje restaurace. Pokud to lze, bereme Amy s sebou kamkoli. Amy je zvyklá na děti, miluje je a opatruje.  Velice ráda běhá a skáče, proto bychom se chtěli agility věnovat i nadále. Ráda s námi tráví čas při kratších cyklovýletech a běžkách. Jsem moc ráda, že je Amy i milovník vody. Potok, rybník ji nedělá problémy, ráda plave. Ráda si s námi taky zalenoší, obzvlášť máme-li za sebou dlouhou procházku či výlet plný zážitků a poznání. Miluje teplíčko od krbových kamen, je to velká romantička, ráda sleduje plamínky v ohni.

Amy zbožňuje sýr, mrkev, papriku, rajče, okurku, rybičku, jablko, banýny, prasečí ouška, sušené maso, syrové, vařené maso, vajíčka, jogurt, tvaroh, zkrátka téměř všechno na co si vzpomeneme .-) Od štěněte krmíme Royal Caninem, přidáváme olej z lososa, téměř každý den Amy dostává ovoce nebo zeleninu.

Oblíbené místo je u krbových kamen a hlavně tam, kde jsou páníčci .-) a největší pohodlíčko ...

 

Ridge, hlava, postoj